Praktické informace

Smetanovo nám. 1310, 274 01 Slaný

Zobrazit mapu

Uhrazení poplatku:

Poplatek za HelpDesk 2017 je 400,-Kč pro jednotlivce a 300,-Kč pro 2a více členů jedné jednotky, jednoho týmu. Poplatek zahrnuje ubytování na karimatce, stravu od sobotní snídaně do nedělního oběda a vstupenku na páteční ples. Poplatek je třeba uhradit předem převodem na účet. Jakmile se přihlásíš na akci na tomto webu, najdeš v pravém horním rohu obrazovky záložku Profil. V té najdeš vygenerovaný tvůj osobní variabilní symbol pro platbu. Až po připsání platby na účet se budeš moci přihlásit na sobotní program.

číslo účtu: 2100437022/2010

variabilní symbol: najdeš jej vygenerovaný po přihlášení v záložce Profil

do zprávy pro příjemce uveďte: HelpDesk jméno příjmení a tým, pokud je vás více (např. HelpDesk Lucie Růžičková, stř.119.27)

Platbu proveďte do 14 dnů od přihlášení, děkujeme! Poplatky nevracíme, ale je možné za sebe najít náhradníka a přiřadíme platbu k němu. Chcete-li podpořit vaše činovníky v rozvoji a vzdělávání, proplaťte jim ve středisku náklady za akci.

Doprava a parkování:

Město Slaný je bývalé královské město v okrese Kladno asi 29 km severozápadně od Prahy. Dopravně je velmi dobře dostupné z Prahy. Z pražského Nádraží Veleslavín jezdí do Slaného autobusy každých 15, o víkendu 25 minut. Cesta trvá 37 minut. Každou hodinu pak jezdí vlaky z pražského Masarykova nádraží. Vlakové i autobusové nádraží ve Slaném jsou 10 minut chůze od místa konání HelpDesku.

U Gymnázia bude zajištěna část ulice pro bezplatné parkování účastníků akce. V případě cesty autem budeme rádi, pokud využijete fcb stránky akce k domluvě spulujízdy.

Spaní:

Spání na HelpDesku 2017 bude zajištěno přímo v prostorách Gymnázia Václava Beneše Třebízského ve Slaném. K dispozici budeme mít tělocvičnu a několik tříd s vlastními umyvadly. U tělocvičen jsou k dispozici tři společné sprchy. S sebou je proto třeba mít vlastní spacák a karimatku, přezuvky. Pro milovníky hlubokého spánku doporučujeme špunty do uší.

V pátek se můžete ubytovat od 17:30 hod.

Stravování:

Společné stravování bude zajištěno v průběhu soboty a neděle místní školní jídelnou. Po celou dobu akce budou k dispozici teplé a studené nápoje. Na možnost výběru z konkrétní nabídky jídel tě upozorníme emailem. Pokud ti možnost výběru nedorazila, ozvi se nám, ať můžeme vše napravit.

sobota:

• snídaně
  • oběd
  • večeře

neděle:

• snídaně
  • oběd

Co s sebou:

přezůvky, spacák, karimatku, hrneček, psací potřeby, kroj či šátek