Program

Pátek

V pátek od 17:30 hodin budou probíhat registrace a ubytování v Gymnáziu Václava Beneše Třebízského ve Slaném. Od 19ti hodin budeš mít možnost seznámit se společně s ostatními účastníky, lektory a organizátory na zahradní slavnosti. Kromě tance se můžeš těšit na inspiraci ze skautských středisek, okresů i krajů po celé republice.

Sobota

V sobotu můžete vybírat z celkem pěti programových bloků v rámci kategorií Personalistika, Podpora výchovy a Řízení a plánování. Jejich podrobnější popis najdeš níže a hlásit se na ně můžeš přímo na této stránce po uhrazení poplatku.

Ve vybraném bloku ve skupině s cca 20ti účastníky a dvěma lektory postupně absolvuješ 4 na sebe navazující části programu. Můžeš se proto těšit na intenzivní práci se spoustou praktických přesahů. Pokud vás vyráží více z jedné jednotky, doporučujeme zvážit, zda intenzivní program absolvovat společně. Chcete-li se zaměřit na jedno téma, můžete tak zvýšit šanci na aplikaci získaných poznatků do praxe vaší jednotky. Pokud každý z vás absolvuje jiný blok, budete mít možnost propojit vaše poznatky v rámci sobotního večerního programu. Obě varianty mají svá pro i proti a je dobré, abyste si v týmu ujasnili, s čím je pro vás důležité z HelpDesku odjíždět. Sobotní večer bude věnovaný diskusím nad zajímavými tématy, diskusím s odborníky a diskusím týmů vašich jednotek. Na možnost výběru sobotních večerních programů bede upozorněni emailem v průběhu měsíce dubna.

Neděle

Nedělní program bude zaměřen na osobní rozvoj. Čekají tě prakticky zaměřené 2,5 hodinové workshopy ve skupinkách po cca 15ti účastnících. Těšit se můžeš na témata, která ti pomohou lépe se poznat, získat novou a zajímavou perspektivu a naučit se vědomě pracovat na svém rozvoji. Na možnost výběru nedělních programů bede upozorněni emailem začátkem května. Program HelpDesku bude ukončen společným nedělním obědem ve 12:30.

 

Výběr programů

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.