Fungující tým aneb vedoucí střediska je personalista

• Kategorie: Fungující tým
Petra Bašová (Fidla)

Jsem koordinátorka personalistických projektů na ústředí Junáka - českého skauta, koordinuju mj. odbor pro personalistiku a pracovní skupinu pro ochranu a bezpečí dětí. Volný čas trávím ráda v přírodě s partou skautských rodin.

Vendula Pětníková (Bylinka)

Do skautu jsem vstoupila jako dospělý nováček, kde jsem se nejprve zapojila jako vedoucí oddílu. Postupem času, jsem začala uplatňovat své zkušenosti z práce personalisty a připojila se jako lektor v oblasti personalistiky v týmů na LŠ Plšík, střediskového minima Propolis a PERSO odboru.

Daniel Šobáň

Architekt, který utekl do světa financí, kde vede malou firmu. Manžel, otec dvou malých dětí. Celoživotní skaut, šermíř, majitel lesů...

Máte málo spolupracovníků na všechny vaše střediskové plány? Odchází vám lidé z týmu a vy nevíte proč? Řešíte pořád dokola, že někteří z vedení jednotky neplní úkoly včas? Na programu si navzájem poradíme, jak úspěšně pracovat s dobrovolníky a udržovat funkční tým. Zaměříme se na to, jak se dohodnout na vzájemné spolupráci, jak ji průběžně sledovat a hodnotit. Dotkneme se nástupnictví.