Revizní metodika

• Kategorie: Zdravé finance
Šimon Martinec

Skautuji v domovském středisku Lesní Moudrost Dobřichovice. V současné době jsem zde hospodářem a kromě toho se věnuji revizní činnosti na okrese Praha-západ a v rámci ZvOJ Centrum vzdělávání Parvula. Svět financí je mi blízký i po profesní stránce, kde se věnuji auditingu.

Jana Godarová (Ellie)

Domovským střediskem je středisko Řehoře Mendla Brno. Hlavní oblastí mého skautování je oblast hospodaření a revizní činnosti, na úrovních od oddílu po ústředí, a taky na kurzech. Motto: s úsměvem jde všechno líp! a náušnicí není nikdy dost :D

Cílová skupina: členové revizních komisí

Seznamte se s novou revizní metodikou! Představíme vám nový metodický nástroj, který si rovnou vyzkoušíte na praktickém příkladu. Revizní metodika nabízí návod, jak projít kontrolou hospodaření. Obsahuje seznamy potřebných kontrol, včetně doplňujících vysvětlení a odkazů na informační zdroje. Kontroly jsou vzájemně propojené a tvoří tak spolu komplexní systém. S revizní metodikou se při revizi neztratíte.