PUSA pro Tebe i pro svět

• Kategorie: Seberozvojový program
Markéta Musilová (Blecha)

Skautsky vyrostla v Líbeznicích, byť většinu svého skautského života prožila v Praze, či na skok v Brně. Je členkou odboru Skauti na Zemi a tam se zabývá zejména tématem 8. prvku skautské výchovné metody: Zapojení do společnosti. Pracuje v programovém týmu ústředí Junáka, kde se snaží mimojiné o podporu roverské výchovné kategorie.

Chcete PUSU? Máte ji mít. Zajímáte-li se o to, jak naše skautování dělat udržitelnější, jak výpravy, tábory a kurzy můžeme chystat šetrněji k naší planetě i lidem, PUSA pro svět je pro vás to pravé. Na programu se s příručkou udržitelných skautských akcí seznámíme skrze oblasti a otázky, které nastoluje a vy s ní tak budete umět snáze zacházet. Až si ji povezete k vám na středisko. ;)