Vznik nových oddílů a středisek

• Kategorie: Rozvoj a růst
Ondřej Peřina (Jerry)

Jsem zpravodajem Výkonné rady pro ICT a organizaci. Aktivně lektoruji na kurzech střediskového minima Střep a VHOD, na VK 5:10 sever a ČK Vocať Pocaď, případně pomáhám i na dalších VzA. V minulosti jsem vedl středisko Ještěd Liberec a také skautský Liberecký kraj.

Panelová diskuze s hosty moderovaná organizačním zpravodajem Ondřejem Peřinou – Jerry. Hosty budou zkušení vedoucí, kteří se podíleli na založení nových oddílů a středisek (např. Ondra Dyčka z Blanska, Petra Kubíková - Tkanička z Rakovníku)

Přemýšlíte o založení nového oddílu nebo vás to ani nenapadlo? Může to být jedna z cest, jak se úspěšně zbavit dlouhých čekacích listin a nabídnout skauting dalším klukům a holkám. Ale také způsob, jak dostat skauting do nových míst, příležitost pro spolupráci s novými vedoucími, rodiči nebo třeba obcí. Ústředí už nějakou dobu poskytuje balíček s podporou plnou informací a také finanční prostředky. Nejlepší však je získat pohled a informace od těch nejpovolanějších, kteří nový oddíl či následně i středisko úspěšně založili. Přijďte na panelovou diskuzi se zástupci nových oddílů a středisek moderovanou organizačním zpravodajem VRJ.