Personalistika pro lidi v zázemí

• Kategorie: Zdravé finance
Vendula Pětníková (Bylinka)

Do skautu jsem vstoupila jako dospělý nováček, kde jsem se nejprve zapojila jako vedoucí oddílu. Postupem času, jsem začala uplatňovat své zkušenosti z práce personalisty a připojila se jako lektor v oblasti personalistiky v týmů na LŠ Plšík, střediskového minima Propolis a PERSO odboru.

Olga Dočekalová

V Kanceláři ústředí Junáka se věnuji metodické práci a vzdělávání v oblasti hospodaření. Svůj skautský domov mám na lesní škole Plšík.

Cílová skupina: vedoucí OJ (a jejich zástupci), hospodáři OJ

Jak mít dost lidí na práci v zázemí, aby vedení oddílů mělo prostor věnovat se především výchově. Kde takové lidi najít, jak je motivovat a jak zajistit, aby je to s námi bavilo? Pojďme se společně zamyslet, jak zabezpečit zdravé nástupnictví i v oblasti zázemí. Sdílejme dobrou praxi.