Podpora duchovního života na víkendu střediskové rady

• Kategorie: Udržitelnost a výchova
Jiří Zajíc (Edy)

Jsem dlouholetým předsedou odboru duchovní výchov Junáka, instruktorem LŠ Protos, 20 let jsem byl i instruktorem Gemini. Jsem autorem pěti skautských publikací a spoluautorem řady dalších. V Národním pedagogickém institutu se zabývám vzdělávání dospělých a přenášením toho, co funguje v našich oddílech do školního prostředí ;-)

Možná se vám daří čas od času uskutečnit střediskový víkend nebo uspořádat výjezdní zasedání střediskové rady. Anebo se na něco podobného chystáte. Kromě porad, plánování a vzdělávacích programů se zde můžete zaměřit i na svůj duchovní rozvoj při své společné skautské cestě. Bude to přínosem jak pro výchovnou práci s dětmi, tak i osobní život. Můžete společně pokročit v hlubším prožití všech tří základních principů skautingu.

Inspiraci k tomu získáte právě na tomto programu.