SkautIS a řešení administrativy střediska

• Kategorie: Rozvoj a růst
Ondřej Peřina (Jerry)

Jsem zpravodajem Výkonné rady pro ICT a organizaci. Aktivně lektoruji na kurzech střediskového minima Střep a VHOD, na VK 5:10 sever a ČK Vocať Pocaď, případně pomáhám i na dalších VzA. V minulosti jsem vedl středisko Ještěd Liberec a také skautský Liberecký kraj.

V čem vám s administrativou může ve středisku pomoci skautIS? Využíváte věci, které vás můžou zbavit části papírové agendy? Chcete se dozvědět o novinkách? Co za výhody přináší elektronické přihlášky do organizace nebo úplná novinka v podobě táborových e-přihlášek? Zjistíte, jak si můžete zjednodušit tuto agendu a zbavit se papírování. Dále se dozvíte o změnách a zjednodušeních v souvislosti s blížícími se sněmy a zapisováním zvolených lidí do spolkového rejstříku. Ve skautISu si ukážeme různé dílčí vychytávky a triky, které vám práci usnadní. Během programu bude prostor doptat se na věci, které potřebujete vědět, ale nevíte jak na ně. (Vlastní notebook se může hodit.)