Vize, cíle, strategie

• Kategorie: Rozvoj a růst
Ondřej Dyčka

Skautsky doma jsem v Blansku, kde žiji mojí milou ženou a čtyřmi dětmi. Ve skautu mám pár funkcí - jsem vůdce Zimní lesní školy Gong, vůdce střediska v Blansku Srdce na dlani, vůdce ČK Punkva, a také zástupce vůdce ORJ Blansko či člen VLK Gong. Profesně se věnuji software pro systémy měření radiace.

Jak vypadají vaše plány do konce školního roku? A co příští školní rok? Bude stejný jako letos? Má vůbec vaše středisko nějaké plány? Stanovujete si cíle? Jak se vám jich daří dosáhnout? A co nějaká dlouhodobější strategie? Máte představu, jak by mělo středisko vypadat na konci vašeho funkčního období? A co třeba za pět let? V programu bude možné sdílet zkušenosti ze střediskového plánování, jak ho uchopit prakticky a co vše do plánování zahrnout. Zásadní je také, kdy plán začít tvořit a s kým na něm spolupracovat. Na konce se samozřejmě také dotkneme i vyhodnocování plánu a přínosů, které můžeme vytěžit i z ne úplně povedeného plánu.